0
0
0

Для кого є Apple. Watch

Для кого є Apple. Watch

Одягаємо Apple Watch.

Колись було модно поблискувати золотими Ulysse Nardin з-під манжета сорочки. Зараз це зовсім необов'язково, оскільки, одягнувши на своє зап'ястя Apple Watch ви отримуєте і ефект Ulysse Nardin, і медичну клініку, тренера з фітнесу разом.

А найголовніше – ви отримуєте неперевершеного мотиватора для чого завгодно.

Жоден ваш близький друг не зможе так щиро і непідробно захоплюватися вами, навіть якщо вашим рекордом за сьогодні було кілька походів від дивана до холодильника, адже сьогодні це на один похід більше, а значить ви - молодець!

Ну, і знову про дизайн. Тут так само в стилі Apple, все ідеально продумано. Це проста прямокутна форма, якій не потрібні ні золоті стрілки, ні монотонне цокання, щоб розповісти всім про свою винятковість.

Це як квадрат Малевича, який перевершив успіх інших різнобарвних та неймовірно реалістичних картин.

І при цьому це зовсім не коштує цілих статків, може трохи дорожче за звичайний фітнес-браслет. Але в парі з iPhone, вже робить вас Wow.

Це і чоловіки, і жінки. Бізнесмени, спортсмени, політики, блогери та інші публічні люди, які з 21 і до 44-45 років ведуть активний спосіб життя, яке часто проходить на очах у всіх.

У Apple City, останнім часом ми продаємо Apple Watch двох останніх версій, хоча "трійка", яка випущена ого-го скільки років тому, все ще користується відчутним попитом.

Продовження про Apple iPhone

watch

Схожі статті
15.12.2021
Для кого є Apple. iPhone
Для кого є Apple. iPhone
iPhone - це, безумовно, найбільш продаваємий гаджет лінійки бренду. Тому відповідаючи на запитання, для кого він – відповідь одна – він для всіх...
21.12.2021
Для кого Apple. AirPods
Для кого Apple. AirPods
Безумовно, змагання у пошуку балансу, між якістю звуку та мінімізацією форм, можуть роз'єднувати та об'єднувати великі групи людей...
29.12.2021
Для кого є Apple. MacBook
Для кого є Apple. MacBook
MacBook - це девайс, який створює ореол захоплення навколо вас. Якщо до парку ваших гаджетів додався цей ноутбук, можна сказати, що ви виняткові...