0
0
0

Для кого є Apple. iPhone

Для кого є Apple. iPhone

Для кого є Apple. iPhone

Зараз, коли про Apple не чув тільки глухий і то, швидше за все, він його точно бачив, аудиторія шанувальників цього бренду, досить широка.

Від маленької дівчинки Ані 10 років, яка у листі до святого Миколая, нерівними літерами пише «айфон» до Степана Петровича, якого колеги, під оплески, відправляють на заслужений відпочинок, подарувавши у перев'язаній святковою стрічкою білу коробочку з останнім «тринадцятим».


Тепер, коли ми розібралися з віковим діапазоном і зрозуміли, що Apple хочуть всі, давайте розділимо гаджети серед людей чи навіть ні, давайте розділимо людей на гаджети.

Apple вже давно тісно асоціюється зі статусом, тому наявність у вас якогось девайса з надкушеним яблуком в логотипі, відносить вас, в очах інших людей, до певного класу, невербально посилаючи сигнал, що ви самодостатні, що ви в тренді, що незалежно від дипломів про освіту, ви успішні у житті.

Наскільки ви одягнені у Apple.

Давайте по порядку, з найпопулярніших гаджетів до тих, що купують лише шанувальники жанру.

iPhone – для всіх.

iPhone - це, безумовно, найбільш продаваємий гаджет лінійки бренду. Тому відповідаючи на запитання, для кого він – відповідь одна – він для всіх.

Він один тільки вирішує одразу кілька питань – це і засіб комунікації, без якої сьогодні ніхто не уявляє собі повсякденне життя, це відмінна функціональність в ідеально продуманому дизайні і, звичайно ж, це статус, про який написано вище.

iPhone – для спеціалістів.

Instagram переповнена блогерськими фотографіями у відображенні великих дзеркал, на яких вони красуються на тлі блоку з трьох камер, які, навіть закутані в чохол, кажуть, що у вас ні що інше, як iPhone.

Це і smm-фахівці, які використовують у своїй роботі в основному телефон, а оскільки в iPhone практично все необхідне вже є “в коробці” – переважно це саме він.

А скільки кліпів і відеороликів, зняті відеооператорами, саме на цей девайс вже і підрахувати важко.

Все це завдяки тому, що відеоможливості телефону у ваших руках, щорічно покращуються в геометричній прогресії і майже не поступаються професійним камерам.

Іншими словами - iPhone - це, якщо не все, то дуже багато, що легко міститься у вашій долоні.

У магазині Apple City придбати улюблений гаджет можна протягом 10 хвилин, навіть не маючи повної суми грошей. Адже зараз ви можете робити покупки не надто роздумуючи про цінник, оскільки оплати частинами практично не несуть за собою переплати.

Продовження про Apple Watch

iPhone

Схожі статті
17.12.2021
Для кого є Apple. Watch
Для кого є Apple. Watch
Колись було модно поблискувати золотими Ulysse Nardin з-під манжета сорочки. Зараз це зовсім необов'язково, оскільки, одягнувши на своє зап'ястя Apple Watch ви отримуєте і ефект Ulysse Nardin, і медичну клініку, тренера з фітнесу разом...
21.12.2021
Для кого Apple. AirPods
Для кого Apple. AirPods
Безумовно, змагання у пошуку балансу, між якістю звуку та мінімізацією форм, можуть роз'єднувати та об'єднувати великі групи людей...
29.12.2021
Для кого є Apple. MacBook
Для кого є Apple. MacBook
MacBook - це девайс, який створює ореол захоплення навколо вас. Якщо до парку ваших гаджетів додався цей ноутбук, можна сказати, що ви виняткові...