0
0
0

Що принесла нам iOS 15 (15.0.1)

Що принесла нам iOS 15 (15.0.1)

Що принесла нам iOS 15 (15.0.1)


Нарешті у понеділок, 20 вересня, нова iOS 15 стала доступна для всіх користувачів. Однак, схоже, що власники “яблучних” не поспішають переходити на нову операційну систему. Лише 21% активних користувачів iPhone вирішили одразу оновити програмне забезпечення, решта віддають перевагу iOS 14. Цікаво, що минулого року, коли вийшла 14 версія iOS, змін було майже у два рази більше ;)

Плюси та мінуси останнього оновлення операційної системи


Що нового в iOS 15? Чи варто встановлювати “операційку” або почекати, поки розробники виправлять усі баги?

Як завжди, гучні перетворення операційної системи iPhone поставляються з великою кількістю нових функцій та змін у дизайні.

Варто зазначити, що багато нових опцій ще проходять тестування і будуть повністю доступні пізніше. Отже, чекаємо на ще одне оновлення цього року.

Це стосується SharePlay, застарілих контактів, сканування CSAM та універсального контролю.

FaceTime


Тепер звук відокремлює голоси, щоб групові чати звучали більш природно. Новий вид сітки показує всім однаковий розмір та виділяє співрозмовника. Режим ізоляції мікрофона видаляє фонові звуки, що дає змогу краще чути співрозмовника. А портретний режим автоматично розмиває фон. Найбільша новина — це посилання FaceTime. Ви можете створити посилання для майбутнього виклику FaceTime і надіслати посилання в іншому додатку або додати його до події календаря.

SharePlay


Apple має величезну кількість функцій спільного доступу під загальною назвою SharePlay. Під час виклику FaceTime можна дивитись відео, слухати музику та ділитись екраном.

Повідомлення


Повідомлення в iOS 15 тепер організовані. Всі пропущені за день сповіщення будуть згуртовані та надіслані користувачу у запланований час. Коли користувач обирає режим "Не турбувати", інші бачать це в Повідомленнях, і розуміють, що ви не можете відповісти.

Режим фокусування


Режим фокусування дає можливість обрати, які програми ви хочете бачити на головному екрані та отримувати повідомлення. Доступно декілька режимів активності.

Живий текст


Нова функція під назвою «Живий текст» (Live Text) використовує машинне навчання для пошуку тексту у зображеннях і дозволяє обробляти його як звичайний текст.

Гаманець


Apple працює над тим, щоб додаток Wallet міг повноцінно замінити платіжні картки та фізичний гаманець.

Кожен випуск iOS приносить свою частку помилок. На сьогодні виявлені такі помилки в iOS 15:

  • Користувачі iPhone 13 не мали доступу до музичної бібліотеки та налаштуванню віджетів головного екрана. Виправлено в оновленні iPhone 13.
  • Деякі користувачі iPhone 13 мали проблеми з розблокуванням Apple Watch під час носіння маски. Виправлено в iOS 15.0.1.
  • Повідомляли про збої у роботі сенсорного екрана, нефункціональну камеру, відсутність ключових команд Siri, зникаючі фотографії та багато інших

Рекомендуємо зачекати на iOS 15.1, якщо у вас вже є iOS 15 (попередньо встановлена на iPhone 13). Якщо ви все ще користуєтесь iOS 14, ми вважаємо, що вам варто зачекати на iOS 15.1, оскільки Apple досі не виправила непарну помилку видалення фотографій із повідомлень.

iOS

Фотографії