0
0
0

macOS Monterey. «Зелене» світло! «Червоне» світло!»

macOS Monterey. «Зелене» світло! «Червоне» світло!»

macOS Monterey. «Зелене» світло! «Червоне» світло!»

Чергове оновлення операційної системи macOS Monterey, яке стало доступним для широкої аудиторії в минулому місяці, наробило багато шуму. Користувачів продукції Apple важко налякати — всі розуміють, що при оновленні можливі сюрпризи. Але цього разу помилок було більше, ніж будь-коли.


Проблеми macOS Monterey

Багато користувачів зі старими Mac почали повідомляти, що після оновлення комп’ютери не вимикаються і блокуються в такому стані. Станом на кінець жовтня були виявлені наступні баги macOS Monterey:

  • Швидкий розряд акумулятору
  • Зависання програм на MacBook
  • Не працює Інтернет
  • Гріється батарея на MacBook
  • Не працює розблокування з Apple Watch
  • MacBook гальмує після оновлення
  • Універсальний буфер обміну не працює
  • Не працює AirDrop

І поки користувачі шукали способи розв’язання проблем, а експерти ділилися лайфхаками на Youtube, компанія Apple працювала над виявленням причин.


Робота над помилками

5 листопада представник Apple (Rene Ritchie) повідомив у своєму Twitter, що компанія вирішила проблеми, з якими зіткнулися користувачі. Як виявилося, джерелом усіх негараздів стала вбудована ОС Bridge OS та прошивка чіпу безпеки Т2. Саме через них деякі власники Mac не змогли завантажити комп’ютери після оновлення.

Прошивку чіпу змінили, і свіжа версія є цілком безпечною для завантаження. На жаль, це не допомогло тим, хто поспішив з оновленням. Користувачі, які зазнали проблем через попередню версію програмного забезпечення, можуть звернутися за допомогою до служби підтримки.

Зверніть увагу, що чіпом безпеки Apple T2 оснащені пристрої 2018-2020 років. Власникам цих комп’ютерів слід звернутися до служби підтримки перед оновленням.

А згідно повідомлень Apple, оновлення мікропрограми Bridge OS тепер включено до наявних оновлень macOS для запобігання подальшим збоям. Тож можна сміливо оновлюватись.

macOS