0
0
0

Де шукати серійний номер у iPhone?

Де шукати серійний номер у iPhone?

Де шукати серійний номер у iPhone?


Чи знаєте ви, що існує не один, не два, а 4 унікальних способи знайти серійний номер у iPhone? Деякі з найбільш поширених способів знайти серійний номер iPhone - через налаштування телефону або, можливо, подивитися на задню частину коробки.

Серійний номер iPhone - це унікальний код вашого пристрою, який часто використовується для перевірки його справжності, особливо коли ви плануєте купити старий iPhone або при продажу пристрою.

Використання налаштувань пристрою


Один з найбільш поширених способів дізнатися серійний номер iPhone - це відкрити налаштування вашого пристрою. Ось що вам потрібно зробити:

Натисніть на «Налаштування»> «Загальні»> «Про програму».

Прокрутіть вниз, щоб знайти серійний номер вашого пристрою. Ви можете скопіювати і вставити цю інформацію та використовувати її на веб-сайті підтримки Apple, щоб перевірити всю пов'язану інформацію про пристрій або дізнатися, чи є пристрій законним чи ні, якщо ви плануєте купити старий iPhone.

Ще одна корисна причина, по якій ви можете використовувати номер IMEI вашого iPhone, - це перевірити, чи відповідає ваш пристрій статусу гарантії або додатковому покриттю.

Через iTunes


Ви також можете подивитися серійний номер свого iPhone, підключивши пристрій до Mac або ПК з Windows через USB-кабель Lightning.

  • Після підключення пристрою запустіть iTunes.
  • Натисніть на опцію «Зведення» на лівій панелі меню.
  • Знайти серійний номер iPhone

У правій частині вікна ви можете коротко переглянути всі деталі, що стосуються до вашого пристрою. Ви можете легко скопіювати й вставити серійний номер з iTunes, щоб використовувати його на веб-сайті підтримки Apple.

На упаковці пристрою


На відміну від більш старих версій, на останніх пристроях iPhone немає вигравіюваного номеру IMEI на корпусі. На більш ранніх моделях iPhone, таких як iPhone 4, 4S, 5, 6, 6S, номер IMEI був вигравіюваний на задній панелі самого пристрою. Отже, якщо ви хочете перевірити нові моделі iPhone, такі як iPhone 7 або новіше, ви не знайдете IMEI, вигравіюваного на самому телефоні. Але так, є альтернатива дізнатися номер IMEI, перевіривши упаковування пристрою. Якщо коробка пристрою є, номер IMEI можна знайти на самій коробці.

Резервне копіювання iTunes


Використання резервної копії вашого пристрою iTunes - ще одна альтернатива, якщо ви намагалися знайти відповідь на тему «Як знайти серійний номер у iPhone». Це корисний обхідний шлях для відстеження номера IMEI пристрою, якщо відсутня коробка або сам пристрій.

У якийсь момент ви повинні були створити резервну копію iPhone в iTunes. Відкрийте свою систему, запустіть iTunes> Установки> Пристрої. Тут ви знайдете список всіх резервних копій, які ви створили для свого пристрою iOS. Натисніть на будь-який запис резервної копії і, щоб переглянути зведені відомості. Щоб дізнатися номер IMEI відповідного пристрою, необхідно навести курсор миші або курсор на запис резервної копії.

На цьому завершується короткий огляд про те, де знайти серійний номер у iPhone. Крім того, якщо згадані вище методи не підходять для вас і ви не можете знайти номер IMEI свого пристрою, ви можете звернутися до Центру обслуговування Apple за додатковою допомогою.

imei iphone, серійний номер iphone

Схожі статті
29.03.2021
Як відрізнити оригінальні AirPods від копій?
Як відрізнити оригінальні AirPods від копій?
А ви погляньте на популярну китайську торгову площадку, яка пропонує численні TWS навушники. Серед розмаїття вибору ви можете знайти величезну кількість підробок яблучної продукції. І ми зараз говоримо не про наслідування (п..
23.07.2021
Як перевірити ємність акумулятора на Apple Watch?
Як перевірити ємність акумулятора на Apple Watch?
Для того, щоб перевірити ємність батареї годинника, потрібно перейти в меню: "Налаштування", потім вибрати пункт "Акумулятор", прогорнути донизу і натиснути: "Справність акумулятора" Відсоткове значення ємності батареї буде у розділі: "Ємність аку..