0
0
0

Чистка системи охолодження MacBook

Чистка системи охолодження MacBook

Чистка системи охолодження MacBook


Немає жодних сумнівів в тому, що MacBook - одні з найдосконаліших і потужних сучасних ноутбуків, у яких практично немає конкурентів. Вже багато років вони підтримують незмінно високу якість, дивуючи при цьому неймовірними ресурсами процесора і роботи з графікою, а також відмінним зображенням. Ефектний зовнішній вигляд і доброзичлива операційна система MacOS надає макбукам їхній фірмовий шарм.

Але навіть у яблучних ноутбуків можуть з'явитися збої і проблеми, якщо давно не проводилася така процедура, як чистка системи охолодження MacBook. І це як раз той випадок, коли не варто затягувати зі зверненням до авторизованого сервісного центру!

Чому ж чистка системи охолодження MacBook - така важлива процедура? Це пов'язано з тим, як саме працює цей пристрій. Коли MacBook перебуває в активному стані, відбувається нагрів його процесора і відеокарти. Відповідно, зайве тепло відводиться за допомогою радіатора, чому допомагає термопаста. Але в процесі експлуатації відбувається забруднення дрібними частинками пилу і бруду, а це погіршує термовідведення.

В цьому випадку яблучний ноутбук спочатку починає сильно нагріватися, а якщо цей симптом ігнорується, то може спонтанно перезавантажуватися, відключатися. Зрештою постійний перегрів, коли не виконано чистку системи охолодження MacBook, може призвести до серйозної поломки, виправляти яку буде значно дорожче, ніж вчасно зробити чистку.

Виникає питання, наскільки часто потрібна чистка системи охолодження MacBook? У більшості випадків, приблизно раз на рік. Але буває і так, що макбук використовують в критичних для нього умовах (наприклад, це робочий інструмент виконроба, який постійно бере його з собою на запилені і забруднені об'єкти). У цьому випадку графік чистки може бути раз на півроку і навіть раз на три місяці.

А чи можлива самостійна чистка системи охолодження MacBook? Ні, тому що MacBook не призначений для самостійного розбирання. Навіть для того, щоб просто відкрутити гвинти, потрібна спеціальна фірмова викрутка, термопасту теж бажано наносити фірмову. А ймовірність пошкодити щось в процесі чистки наближається до ста відсотків. Якщо в авторизованому сервісному центрі чистка системи охолодження MacBook - рутинна і швидка процедура (і при цьому зовсім недорога), то після спроби самостоятельногоі втручання мова швидше за все піде про складний і однозначно дорогий ремонту.

Регулярне чищення системи охолодження MacBook а офіційному сервісному центрі дозволить вам запобігти негативних наслідків і отримувати справжнє задоволення від роботи з чудовим яблучним пристроєм.

сервіс apple, ремонт, діагностика

Схожі статті
15.08.2021
Ремонт MacBook
Ремонт MacBook
Якість яблучних ноутбуків зарекомендувала себе найвищим чином ще з моменту їхньої появи. З того часу Apple вже не раз порадували нас новими досконалими моделями, що поєднують легкість і красу, швидкість роботи і практичність..
15.08.2021
Діагностика MacBook
Діагностика MacBook
В роботі вашого улюбленого MacBook виникли неполадки, і ви хотіли б якомога швидше виправити ситуацію? Для цього буде потрібно здати пристрій на діагностику до авторизованого сервісного центра. Яким чином виконується діагнос..
15.08.2021
Замена дисплею MacBook
Замена дисплею MacBook
У MacBook много преимуществ перед другими ноутбуками, но одно из них очевидно сразу же при первом взгляде - это, конечно же, его дисплей. Четкая картинка, высокое качество изображения, прекрасная цветопередача и создают то в..
15.08.2021
Заміна батареї MacBook
Заміна батареї MacBook
Ви звернули увагу, що ваш улюблений MacBook в автономному режимі функціонує помітно менше за часом, ніж раніше? Або ж батарея більше не заряджається повністю, або заряджається занадто довго? Це привід звернутися до сервісног..