0
0
0

Діагностика iPhone

Діагностика iPhone

Діагностика iPhone


Коли ми звертаємося до сервісного центру з приводу ремонту iPhone, то найчастіше нас в першу чергу цікавлять два параметри: вартість цього ремонту і його швидкість. Але не варто забувати і про третій, не менш важливий параметр - якість виконання робіт. А висока якість неможлива без такої процедури, як діагностика iPhone.

Для початку розберемося, навіщо взагалі потрібна діагностика iPhone. Часто в ремонт звертаються з упевненістю, що жодна діагностика не потрібна, адже проблема є очевидною (наприклад, якщо розбито дисплей). Насправді мистецтво діагностики якраз і полягає в тому, аби не лише підтвердити проблему, а й побачити супутні неполадки, що можуть повністю змінити схему ремонту. Наприклад, у наведеному прикладі, марно виконувати заміну дисплея, якщо пошкоджено ще й системну плату, в цьому випадку завдання майстра - вірно визначити масштаби проблеми і повідомити власника про те, які саме є варіанти її вирішення. Також не виключено, що компонентний ремонт не буде потрібно робити взагалі. Наприклад, ситуація, коли смартфон не завантажується і "зависає на яблуці", після діагностики може трансформуватися з чогось явно лякаючого до звичайної необхідністі перепрошивки (оновлення операційної системи).

Як саме виконується діагностика? Тут все залежить від того, чи йде мова про постгарантійний або гарантійний ремонт. Якщо пристрій вийшов з ладу в період, поки ще не закінчився гарантійний термін, і не через фізичні ушкодження, необхідно звернутися до авторизованого сервісного центру із документами. Діагностику iPhone буде виконано, а всі подальші дії - узгоджені з компанією Apple.

Якщо ж мова йде про постгарантійний ремонт, то подавати документи не обов'язково. Діагностику iPhone буде виконано максимально швидко, наскільки це в принципі буде можливо в конкретній ситуації. У випадку виконання ремонту вона буде безкоштовною. Пот завершенні діагностики майстер озвучить її результати і запропонує варіанти того, що можна зробити в даній ситуації. Ми докладемо всіх зусиль, аби максимально скоротити час ремонту і повернути вам ваш улюблений смартфон. Чекаємо вас в нашому сервісному центрі!

сервіс apple, ремонт, діагностика

Схожі статті
15.08.2021
Ремонт iPhone
Ремонт iPhone
Кожного року кількість поціновувачів яблучної техніки збільшується, і, власне, це повністю закономірно. Вдале поєднання якісної збірки, інтуїтивно зрозумілої і доброзичливої операційної системи і відмінних технічних можливос..
15.08.2021
Заміна акумулятора iPhone
Заміна акумулятора iPhone
Користуючись своїм улюбленим яблучним смартфоном, ми зазвичай уважно стежимо за тим, аби пристрій було заряджено і аби він не розрядився посеред дня. І це цілком реально, якщо не забувати його вчасно ставити на зарядку. Але ..
15.08.2021
Заміна дисплею iPhone
Заміна дисплею iPhone
На що саме ми звертаємо увагу в першу чергу, коли дивимося на будь-який смартфон? Звичайно ж, на його дисплей і ту повнокольорове різноманіття, яке ми бачимо. Практично всі моделі айфонів відрізняються відмінними параметрами..
15.08.2021
Заміна динаміка iPhone
Заміна динаміка iPhone
Погодьтеся, небагато приємного в тому, аби зателефонувати комусь, але почути дивні шуми замість голосу (або просто він занадто тихий і нечіткий). Ця ситуація вимагає діагностики, і можливо, буде потрібна заміна динаміка iPho..
15.08.2021
Заміна задньої кришки iPhone
Заміна задньої кришки iPhone
Корпус iPhone не лише є впізнаваною рисою цих чудових смартфонів, але ще і виконує захисну функцію. Тому в разі пошкодження дуже важливо, аби заміна задньої кришки iPhone була виконана вчасно...