0
0
0

AirPods 3 - якісний звук ще не був таким доступним

AirPods 3 - якісний звук ще не був таким доступним

AirPods. Навушники з ідеальним звуком в будь-якому поколінні


Перші бездротові навушники-вкладиші Apple вражаюче дебютували у вересні 2016 року. Вже через кілька місяців попит перевищив пропозицію.

У 2019 з’явилося друге покоління з ідентичним дизайном з довшим терміном служби акумулятора та бездротовою зарядкою корпусу. З їх виходом користувачі змогли викликати Siri без допомоги рук.

Одночасно компанія презентувала модель навушників в преміум сегменті - AirPods Pro. В Pro версії був суттєво якісніший звук, його деталізація на порядок перевищувала всі попередні моделі, а функція активного поглинання шуму та прозорий режим, робили цю версію найфункціональнішим навушниками.

І ось, нарешті вийшла новинка 2021 року, яка зменшила прірву між функціональністю “звичайного” і “pro-фесійного”.

AirPods 3 - якісний звук ще не був таким доступним


За зовнішнім виглядом та можливостями нові AirPods 3 дуже схожі на Pro-версію. Звичайно їм бракує такої ТОП-функції, як активне поглинання шуму, але в цілому - вони абсолютно достойно дивляться поруч в таблиці порівняння моделей.

Як і попередні моделі, бездротові навушники доступні лише в одному кольорі — білому. Футляр трошки збільшився, тепер він містить магніти і може заряджатись на панелі MagSafe. Самі навушники були перероблені — форма стала закругленою, вкоротилася ніжка. Обидві ці зміни означають, що нові AirPods стали ще більше схожі на AirPods Pro.

Apple покращила якість звуку AirPods. Третє покоління отримало новий драйвер і підсилювач високого діапазону. Попри відсутність шумозаглушення (як в AirPods Pro), музика звучить чітко. Також з’явилася функція просторового аудіо, яка раніше була доступна на AirPods Pro та накладних AirPods Max. Завдяки динамічному відстеженню, навушники коригують звук, коли ви дивитеся відео на iPad і повертаєте голову. Адаптивний еквалайзер налаштовує вихід аудіо відповідно до форми вуха.

Окрім чудового звучання, AirPods мають 30 годин автономної роботи, або 6 годин прослуховування музики та 4 години в режимі розмови. Доступна функція пошуку навушників через програму “Знайти мене” на iPhone.

Для використання нових AirPods потрібен пристрій Apple з операційною системою iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1, tvOS 15.1 та macOS Monterey.

Висновок: Нові AirPods 3-го покоління є дуже великим кроком вперед у порівнянні з попередньою моделлю. Звук помітно покращився. Навушники мають щільну та ефективну посадку. А додаткові функції та простота використання роблять їх ідеальним вибором.

AirPods