Ви обрали:

PlayStation VR

($500) 14 103 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

PlayStation VR

 

Що таке PlayStation VR?

PlayStation VR — шолом для пересення у віртуальну реальність. Собою він представляє 5,7" OLED RGB екран з розширенням FullHD (1920 x 1080) котрий розділяється на 2 частини (960 х 1080), вони в свою чергу передають зображення на ваші очі. За допомогою гіроскопу відстежуються рухи голови, тому зображення рухається відповідно до переміщення вашої голови. Частота оновлення зображення — 120 Гц. Це зроблено для того, щоб отримати максимально реалістичне зображення без розривів.

 

 

Чи шкідливий VR?

По факту ні. Але як і усі пристрої з матрицями — вони можуть шкодити зору, але враховуючи те, що розширення надвичайно високе, то воно не шкідливіше перегляду телевізора на відстані 3 метрів. Щодо не комфортних відчуттів, дискомфорт проходить за вечір. Всеж це симуляція реальності і мозку не звично. Затримка між рухом голови та зміною зображення також мінімізована та становить 19 мілісекунд. Користуватись можна і потрібно.

 

 

Що з іграми?

Ігор не дуже багато, але ААА тайтли вже почали впроваджувати міні-ігри в свої основні. Одними з таких стали Call of Duty: Infinite Warfare, Rise Of The Tomb Raider та інші хіти. Хотілось би ігри в стилі GTA, це було б просто бомба. Нюанс полягає у томи, щоб з'являлись ігри — потрібно купувати ігри, що вже з'явились, але щоб користувачі купували ігри — потрібно більше ігор під VR. Такий собі замкнутий круг.

 

Порівняння з іншими

Окрім PlayStation VR є Oculus, та HTC VIVE. По факту, вони пропонують схожий функціонал. Але є декілька "але". Для Oculus потрібно потужна система за декілька тисяч доларів, набір драйверів, ігри, що будуть нормально працювати під таку систему. А HTC VIVE просто не адекватно дорогий з "вагоном" нюансів в роботі. SONY ж надає нам вже готовий продукт, який потрібно просто підключити то вашої Sony Playstation та почати грати в ваші улюблені ігри. Однозначно, Sony дуже виділяєть на фоні конкурентів. Можна брати.

Тип Контролер
Тип гаджету Аксесуари
Модель PlayStation VR

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари