iPhone XR 64GB Dual-Sim Black

Ви обрали:

iPhone XR 64GB Dual-Sim Black

($890) 25 326 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

ПРЕКРАСНИЙ У ВСІХ ВІДНОШЕННЯХ.

Новий дисплей Liquid Retina - самий просунутий ЖК?дисплей Apple. Ще швидший Face ID. Найпотужніший і розумніший процесор iphone. І приголомшлива камера. iphone XR - втілення краси і інтелекту.


ВСЯ УВАГА НА ДИСПЛЕЙ LIQUID RETINA

Новий дисплей iphone XR - самий просунутий ЖК?дисплей iphone. Інноваційні технології підсвічування дозволили Apple створити дисплей, закруглений по кутах і займаючий всю передню панель. Тепер реалістичні кольори заповнюють її целіком.

ВИНЯТКОВА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ

Особливо міцна передня панель із скла. Щільно підігнана рамка з алюмінію, що застосовується в аерокосмічній галузі. Захист від води і пилу. І шість прекрасних кольорів.

СІМ ШАРІВ КОЛЬОРУ

Передові технології дозволили добитися неймовірно глибокого, насиченого кольору задньої панелі із скла.АЛЮМІНІЄВА РАМКА АЕРОКОСМІЧНОГО РІВНЯ

Анодована рамка корпусу з особливого сплаву, розробленого Apple, ідеально поєднується з кольором задньої панелі.

БЕЗПРОВІДНА ЗАРЯДКА

Задня поверхня iphone XR виконана із скла, тому його можна заряджати за безпровідною технологією.

ПОКРАЩЕНИЙ FACE ID

Тепер у вас є пароль, який надійно захистить ваші особисті дані. Це ваша особа. Ви можете розблоковувати iphone, заходити в додатки і оплачувати покупки буквально одним поглядом. Це дуже надійна технологія розпізнавання особи, і тепер вона працює ще швидше.

ПОТУЖНИЙ ПРОЦЕСОР A12 BIONIC

Це найрозумніший і потужніший процесор iphone з системою Neural Engine нового покоління. Доповнена реальність стане ще реальніша. Функція "Глибина" зробить портрети ще красивіше. І в цілому все працюватиме швидше і плавно.
ПЕРЕДОВА КАМЕРА

Неймовірно популярна камера відкриває нову еру в історії фотографії. Інноваційна матриця у поєднанні з процесором обробки сигналу і системою Neural Engine дозволяє робити знімки неперевершеної якості.

РЕЖИМ "ПОРТРЕТ"

За підтримки технологій машинного вчення камера з одним об'єктивом дозволяє знімати на iphone XR фотографії з фокусом на об'єкті зйомки і художньо розмитим фоном.НОВА ФУНКЦІЯ "ГЛИБИНА"

Тепер ви можете набудовувати глибину різкості в зробленому знімку.

SMART HDR

Нові технології накладення кадрів, швидший сенсор і потужний процесор A12 Bionic допоможуть максимально пропрацювати деталі в світлих і темних областях знімка.Колір Black
Об'єм пам'яті 64GB
Модель iPhone XR

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари