Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 296Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 299Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 296Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 299Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 296Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 299Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 296Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 299Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 296Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 299Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 340Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 343Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 362Notice: Undefined index: name in /home/rv338896/applecity.com.ua/www/catalog/controller/module/ocfilter.php on line 365 Купити Ipad у Львові, Києві | Ціна на Apple Ipad в Україні | Інтернет-магазин applecity.lviv.ua

iPad

11 382 грн ($400)

Планшет - зручний і компактний пристрій для роботи і розваг, що стрімко набуває популярності. Завдяки високій продуктивності і невеликим розмірам, вони з легкістю потіснили менш мобільні персональні комп'ютери і масивні ноутбуки.

Незважаючи на великий асортимент планшетів представлених на ринку, справжнього успіху вдалося досягти лише компанії Apple і їх iPad - багатофункціональному, ергономічному пристрою, здатному повністю замінити персональний ПК.

В асортименті компанії Apple представлені кілька серій планшетів, що відрізняються функціоналом і зовнішнім виглядом, і здатних задовольнити найвимогливіших користувачів. Зупинимося на кожній серії більш детально.

 

iPad Air - тонкий і надпотужний.

Модельний ряд Air прийшов на зміну першій лінійці планшетів Apple. Моделі Air відрізняються від попередників не тільки підвищеною ергономічністю і розширеними технічними можливостями, а й невеликою вагою і більш компактними розмірами. Незважаючи на істотну зміну розмірів, у планшета залишився 9,7 дюймовий екран. Саме з серії Air, в планшетах Apple почали використовувати nanoSIM і більш енергоефективну і потужну апаратну частину.

У наступних версіях надтонкого планшета, до характеристик пристрою додався ламінований екран з покриттям антивідблиску, функція TouchID і рекордна товщина таблету - 6,1 міліметра.

 

iPad mini: мінімальні розміри, максимальні можливості.

iPad mini - це компактна версія модельної лінійки Air. В компактної моделі є все, що і у старшого брата - ідентичний дизайн і «начинка». Єдине, що відрізняє ці планшети - розмір екрану, який в міні-версії становить усього 7,9 дюйма.

У третьому поколінні планшетів серії Mini з'явився сенсор TouchID і чіп NFC, який дозволяє здійснювати безконтактні розрахунки. Кожна наступна серія, отримувала поліпшену апаратну частину, більш досконалу камеру і ще більш витончений дизайн, з антибліковим ламінованим покриттям, що зробило цей міні планшет ще більше схожим на планшетAir.

 

Pro - пристрій для вирішення професійних завдань.

Найпотужніший і громіздкий представник в родині планшетів Apple, вийшов на ринок в 2015 році. IPad Pro володар найвищої роздільної здатності екрану, завдяки технології Retina і найбільшої діагоналі, яка становить 12,9 дюйма. Особливістю даної моделі, стала можливість підтримки аксесуарів Pencil і Smart Keyboard. Відмінними рисами наступних поколінь планшетів Pro серії, стали 4 стереодинаміки, спалах для зовнішньої камери і дисплей True Tone, який адаптується під зовнішнє освітлення.