GoPro Hero 6 (Black)

Ви обрали:

GoPro Hero 6 (Black)

($650) 18 496 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

4 причин купити GoPro Hero 6

Причина 1. Запис відео
Новинка отримала сенсор з розширенням 12MP з можливстю фотографувати в розширенні JPG та RAW. Запис відео тепер в 4k при 60 fps, що безумовно дуже круто. Усі кадри будуть чіткі та красиві. Компанія не забула про slow-mo запис. Його реалізували при розширенні 1080p та 240 fps. Якщо загалом, то це комфортні формати та розширення для 2017 року, але на якість потрібно дивитись вже після тестування, "на папері" все дуже круто.

GoPro Hero 6 Львів

Причина 2. Оновлений захист
Оскільки це екшн-камера, у неї повинен бути захист від вологи та води "прямо з коробки". В GoPro Hero 5 була така можливість, в 6 версії її "прокачали". Камера може вижити після занурення її без боксу на глибину до 10 метрів. З захисним боксом можна занурювати аж на глибину 50 метрів. Це однозначно плюс, але як себе поведуть мікрофони після такого занурення — залишається загадкою.


Причина 3. Власні розробки
В камеру встановили процесор власного виробництва — GP1. Він дозволяє прискорити роботу камери та покращити якість зображення завдяки комбінації "софт-залізо". Приклад такого використання можна побачити у Apple, яка сама усім цим займається. Перші тести показали покращення роботи програмної стабілізації відео при низькому освітленні. Загалом компанія заявила, що у цієї камери найкраща стабілізація з усіх. 

GoPro Hero 6 Житомир


Причина 4. Софт
Апаратні характеристики та "цифри на папері" в 2017 році вже нікого не дивують. Люди прагнуть творити, а не вивчати характеристики пристрою. Тому, окрім хороших характеристик, компанія показали приклад правильного компанування програмної частини. Quick Stories. Функція, котра сама буде створювати відео для перегляду. Щось на кшталт "нейроних мереж", котрі самі будуть аналізувати відео та вибирати кращі моменти.

GoPro Hero 6 купить


Дійсно варто купити?
Так, якщо GoPro Hero 5 була "пробою пера", то 6 версія цілком завершена та логічно довершена. Раджу оновлюватись власникам 4 версії та попередникам. Власниками 5 серії можу радити оновлюватись при потребі 4k 60 fps.

Модель GoPro HERO 6
Тип гаджету GoPro

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари