GoPro Hero 5 (Session)

Ви обрали:

GoPro Hero 5 (Session)

($389) 11 069 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

GoPro HERO 5

 

Огляд зробимо в традиційному стилі "Питання - Відповідь", оскільки повторюватись нема ні бажання, ні змісту.

Відео стало якіснішим?

Так, але не так критично. З'явився запис відео у форматі 4k при 30 к/с. Це вдвічі більше ніж було у Hero 4 Black. Нарешті відео в розширенні 4k "піде у маси", враховуючи присутність на ринку великої кількості 4k телевізорів. Також не варто забувати про наявність такого розширення у YouTube, Netflix та інших онлайн сервісів. Тому запис такого формату є однозначно плюсом.

 

А Slow Motion можна?

Можна. Враховуючи, що 4k тепер можна знімати тепер при 60 к/с, то страшно подумати про частоту інших. Справді, частота підросла, тепер записувати FullHD можна з частотою 240 к/с.

 

 

Почала жити довше?

І так, і ні. Частота запису виросла, потужність процесору також виросла. Хоча акумулятор і збільшився в об'ємі, але цього ви відчувати не будете, майже. Для запису відео в 4k був потрібен новий процесор А10, а він в свою чергу споживає більше енергії для цього.

 

Фішки є?

Є. Тепер камера водонепроникна навіть без боксу. Це плюс, але тепер бокс продається окремо. Навіть не знаю, це плюс чи мінус. Керування голосом. Камера тепер розуміє команди. Теж добре, але як вона буде розуміти їх, скажімо, коли ви будете їхати на лижах. Кричати? Також за 5$ у місяць можна буде придбати собі місце на сервері сервісу GoPro Plus, котрий дозволяє завантажувати ролики з камери в будь-яких кількостях.

Тип гаджету GoPro
Модель GoPro Hero Session

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари