GoPro Hero 4 (Black)

Ви обрали:

GoPro Hero 4 (Black)

($456) 12 976 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

Чому потрібно купити GoPro Hero 4 Black?

 

GoPro Hero 4 Black можна назвати найкращою екшн-камерою на сьогоднішній день, проте, не слід забувати про її попередника, а саме про Hero 4. Спробуємо порівняти їх, та визначити чим нова версія краща, чи, можливо, гірша. 

Ціна у новинки дещо вища, але це закономірно, оскільки характеристики дещо змінились, плюс, використання нових технологій обробки відео та кращі параметри. Це камери професіонального класу, що ця версія, що попередня.  Розширення відео складає 4k, 4k широкоформатний, 2.7k, 1440p, 1080p, 720p, проте кількість кадрів за секунду значно виросла. Бітрейд запису відео також виріс з 45 мбіт/с до 60 мбіт/с. Тепер Hero 4 Black підтримує студійний запис відео з зовнішнього мікрофону, що дозволить вам записати найвищу якість звуку.

 

 

Технологія Bluetooth залишилась така, як була. Розширення матриці таке ж як було, як і світлочутливість. Більшість параметрів, котрі не відносяться до запису відео не змінились, хоча вони і не є суттєвими.

Сенсорний дисплей. Це дійсно хороший аргумент в сторону Black версії. 4к це дуже добре, але пристроїв де цей 4к потрібен можна перелічити на пальцях. А сенсорний екран це потрібна річ. Це зручно, швидко та ергономічно. Уявіть собі ситуацію, коли зручніше натиснути на екран, чим "тикати" по кнопках. Також менша ціна. Але це не так критично, а у решті випадків камери схожі, фактично однакові. А купити даний девайс ви зможете у нас на сайті.

Модель GoPro Hero Black
Тип гаджету GoPro

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари