Garmin Forerunner 920XT Black And Blue

Ви обрали:

Garmin Forerunner 920XT Black And Blue

($479) 13 630 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

Новий спортивний GPS-годинник для тріатлоністів Garmin Forerunner 920XT на 15% легший та на 18% тонший за свого попередника Forerunner 910XT, але водночас його можна використовувати в гідрокостюмі. Цей водонепроникний (до 50 метрів) навігатор забезпечує точне вимірювання даних під час плавання, а також відстежує дистанцію, темп, висоту та частоту пульсу під час бігу та занять велоспортом. Серед тренувальних функцій треба згадати просунуту бігову динаміку, визначення коефіцієнта VO2max (рівень споживання кисню організмом), функцію стеження в реальному часі Live Tracking і «Розумні повідомлення»**.


Розраховує час відновлення і VO2 max, дає змогу визначити кількість ваших кроків за хвилину, час контакту із землею і вертикальні коливання під час використання з датчиком серцевого ритму HRM-Run*.

Режим «Плавання» включає такі дані як визначення дистанції, темп, тип і кількість гребків, режим вправ і таймер відпочинку.

Функція «Розумні повідомлення»** дає змогу переглядати інформацію про електронні листи, дзвінки, текстові й SMS-повідомлення, що надійшли, прямо на годиннику.

Функція Live Track** — відстеження в реальному часі, обмін даними в соціальних мережах.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари