Apple HomePod (Space Gray)

Ви обрали:

Apple HomePod (Space Gray)

($330) 9 390 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

Чи є зміст купити HomePod?

 

У цьому році, показавши HomePod, компанія Apple підтвердила, що вона була у ролі «доганяючого» в галузі розумних «акустик». Проте, це було затишшя перед бурею. На WWDC 2017, був показаний абсолютно новий продукт від хлопців з купертіно, котрий прийшов на ринок для конкурецнії з Google та Amazon. Які ж переваги HomePod над конкурентами? Що вигідно виділяє її на фоні Google Home, Amazon Echo?

 

Причина номер «раз»: звук

 

Це акустика, а акустика має звучати відповідно. Ніхто не буде користуватись асистентом, чи колонкою, у якої звук як з «відра». З якість відтворення звуку відповідає процесор Apple A8, якого цілком достатньо для розумної акустики. 7 високочастотних динаміків, котрі забезпечують високу гучність та деталізацію, кожен має окремий підсилювач. 
Процесор слугує для адаптації звуку під розміщення у кімнаті, щоб забепечити максимальну гучність, якість та чіткість звучання. Навряд на ній можна слухати losless формати, але це чудовий конкурент JBL та іншим компаніям.

 

Не варто забувати про те, що HomePod не тільки дозволяє «щось чути», а я вміє слухати. В нього вбудована Siri, а для неї вбудовано 6 мікровонів для максимальної чутливості та отримання команд від вас. Додатковий низькочастотний мікрофон для калібровки.
«Випустивши iPod, компанія Apple запропонувала абсолютно новий погляд на портативні музичні пристрої. Тепер HomePod змінює наше бачення бездротових систем для прослуховування музики вдома, - сказав Філл Шиллер.

 

Причина номер «два»: дизайн

 

Колонка виглядає не звично. Вона майже повторює форми JBL Pulse, а матеріалом JBL Charge 3, але оформлення тут зовсім інакше. Крутий вигляд акустики допоможе розташувати її в будь-якому інтер’єрі. Кольорова гамма цього разу без Space Gray та інших «цікавих» кольорів. Лише чорний та білий. 
Дизайн питання спірне, але те, що HomePod виглядає ефектно — не можна заперечувати!

 

Причина номер «три»: інтеграція

 

Хочемо ми цього чи ні, але «інтернет речей» все більше проникає у наше життя. Розумні годинники, розумні кавоварки, пральні машинки, тостери та ручки. Далі буде ще більше. HomePod слугує для об’єднання цього всього в 1 комплекс, котрим ви можете керувати за допомогую Siri.
Зміна температури, увімкнення світла, вимкнення розеток — все це буде доступне в 1 місці. Home Kit тому підтверження. Це не завжди потрібно, але бувають моменти, коли це дійсно «рятує».
Шукаєте де HomePod купити у Львові чи інших міста? Магазин ЯБКО допоме вирішити це питання. У нас можна купити HomePod з знижкою та отримати приємні бонуси. Jabko пропонує HomePod у містах Львів, Хмельницький, Івано-Франківськ, Житомир, Вінниця, Тернопіль, Ужгород, Луцьк та у інших. Також можлива доставка Новою Поштою. Купити ХомПод легко, достатньо зателефонувати за номером +38 (067) 777-92-13

 

 

 

 

Підключення Через Bluetooth
Виробник Apple
Колір Сірий
Потужність Приблизно 50 Вт
Вага 2.5 кг
Додаткова інформація Голосове керування Siri.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари