Apple AirPort Time Capsule 2 TB (ME177)

Ви обрали:

Apple AirPort Time Capsule 2 TB (ME177)

($355) 10 102 грн

Допомога при покупці. Поспілкуйтеся з фахівцем в чаті або зателефоном(067) 009 55 77

Сімейство базових станцій Apple AirPort

 

Пристрої від компанії Apple є зразком сучасності та високотехнологічного підходу, тому й вимагають відповідного швидкісного та високоякісного підключення до мережі Internet. Компанія представила світу три чудові базові станції, що можуть похвалитись провідними можливостями у швидкості передачі даних та створенні мережі, надійним захистом та успішною сумісністю з 50-ма пристроями одночасно.

 

Що обрати: Express, Extreme, Time Capsula?

Створення безпровідного доступу для пристроїв через Wi-Fi для друку чи відтворення музики — з цим завданням легко впорається Express. Він компактний, стильний та потужний в міру. Робота завдяки такій базовій станції стане приємнішою та легшою. Специфікація Wi-Fi 802.11n забезпечить одночасну передачу даних у двох діапазонах (2,4 ГГц і 5 ГГц) зі швидкістю до 300 Мбіт/сек, максимально для 50-ти пристроїв.

Середній брат у сімействі базових станцій від Apple — Extreme, надає швидкісний доступ як до жосткого диску, колонок, принтерів у великому приміщенні, адже має розширений діапазон Wi-Fi та специфікацію 802.11ac. Одночасна передача даних відбувається у двох діапазонах (2,4 ГГц і 5 ГГц) зі швидкістю до 600 Мбіт/с. У даної станції також є чотири порти Gigabit Ethernet та порти USB для принтерів та жостких дисків.

Apple AirPort Time Capsula — старший брат у серії забезпечує не просто високошвидкісне з’єднання, а й безпровідне резервне копіювання або збереження даних у вбудованому сховищі на 2 або 3TB. Передача даних відбувається за допомогою чотирьох портів Gigabit Ethernet і портів USB для принтерів та жостких дисків або ж за допомогою Wi-Fi зі специфікацією 802.11ac (2,4 ГГц і 5 ГГц), швидкість до 600 Мбіт/с). Вбудований брандмауер захистить ваші дані у мережі від небажаного вторгнення та зчитування.

Модель Time Capsule
Тип гаджету AirPort
Об'єм пам'яті 2TB

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре

Переглянуті товари